E-Ticaret Paketleri
CrosairSoft
Kategoriler
Sepetim
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 1000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİM!              
HIZLI KARGO                       1000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİM!                                  
 HIZLI KARGO                    1000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİM !                
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO                      1000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİM!

Üyelik Sözleşmesi

1-Taraflar

1.1. Bu sözleşme, Kepez su Arıtma (Bundan sonra “Şirket” olarak anılacaktır) ve Şirketin web sitesine kayıt olan veya üye olan gerçek veya tüzel kişi (Bundan sonra “Üye” olarak anılacaktır) arasında imzalanmıştır.

 

2-Sözleşmenin Konusu

2.1. Bu sözleşme, Şirketin sunduğu hizmetlerden yararlanmak isteyen Üye tarafından kabul edilerek, Şirket ile Üye arasında bir sözleşme oluşturur. Bu sözleşmenin konusu, Şirketin üyelik hizmetleri sunumu ve Üye'nin bu hizmetleri kullanmasıdır.

 

3-Üyelik Koşulları

3.1. Şirketin üyelik hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişiler, Şirket web sitesindeki üyelik formunu eksiksiz olarak doldurmalıdır.

3.2. Üye, kayıt sırasında verdiği bilgilerin doğru, eksiksiz ve güncel olduğunu beyan eder. Şirket, Üye tarafından verilen yanlış veya eksik bilgilerden dolayı meydana gelebilecek herhangi bir kayıp veya zarar için sorumlu değildir.

3.3. Üye, Şirketin web sitesini kullanırken herhangi bir yasadışı eylemde bulunmayacağını ve Şirket'in haklarını ihlal etmeyeceğini kabul eder.

3.4. Üye, üyeliğini herhangi bir zamanda iptal edebilir. İptal işlemi, Şirket web sitesindeki "Hesabım" bölümünden yapılabilir.

 

4-Şirketin Hakları ve Yükümlülükleri

4.1. Şirket, Üye'nin üyelik kaydını kabul etme hakkına sahiptir.

4.2. Şirket, Üye'nin üyelik bilgilerinin doğruluğunu ve güncelliğini teyit etmek için gerekli adımları atabilir.

4.3. Şirket, Üye'nin üyelik bilgilerini gizli tutmayı ve üçüncü taraflarla paylaşmamayı taahhüt eder.

4.4. Şirket, Üye'nin üyelik hizmetlerinden tam olarak yararlanmasını sağlamak için gerekli adımları atar.

4.5. Şirket, Üye'nin üyelik bilgilerinin yanlış olduğunu veya Şirket'in haklarını ihlal eden bir eylemde bulunduğunu tespit ettiğinde, Üye'nin hesabını askıya alabilir veya iptal edebilir.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.
WhatsApp
905055570007